O mně

Ahoj, jmenuji se Monika Majorová a jsem programátorka a autorka technických návodů. V programování se věnuji převážně vývoji aplikací v Javě, webových stránek v HTML, CSS, JavaScriptu, PHP. Experimentovala jsem i s jazyky C, C++, C#, Lua a Bash.

V současnosti se ale více zaměřuji na tvorbu návodů, které vás naučí, jak využívat počítač efektivněji a jak některé rutinní činnosti na počítači automatizovat. Vytvořila jsem blog s užitečnými návody, kde jsem se snažila psát právě o užitečných aplikacích a postupech z této oblasti a trochu i ze samotného programování. Mám takový pocit, že programování jako obor lidské činnosti má budoucnost a jen tak nezanikne, a zároveň si myslím, že nějakým způsobem se může naučit programovat každý. Proto budu ráda, pokud vám s tím tento blog alespoň trochu pomůže.

Teď se chci ale víc zaměřit na tvorbu (video-)návodů zaměřených na automatizaci online podnikání, jelikož si myslím, že člověk by měl dělat hlavně to, co ho baví a netrávit čas zbytečně nudnými rutinními činnostmi, které za něj může udělat počítač. Pokud vás tohle téma zajímá a chcete být u toho, můžete vstoupit do mé komunity a přidat se tak zdarma do Facebookové skupiny, která je v současnosti tím hlavním místem, kam budu své návody na toto téma primárně dávat.